Ansatte

Barnehagens ledelse

Kine Nystuen

Stilling: Daglig leder
952 70 949
Romsaas.Barnehage@norlandia.com

Ansatt siden 2014

Kengu

Sylwia Aneta Smolarczyk

Stilling: Barnehagelærer
967 48 174
sylwia01.dabrowska@gmail.com

Kengubarna

Fanni Trescsik

Stilling: Barnehagemedarbeider

50 % dispansasjon fra utdannigskravet som barnehagelærer

Nasse Nøff

Fanni Trescsik

Stilling: Barnehagemedarbeider

50 % dispansasjon fra utdannigskravet som barnehagelærer

Gosia Karpierz-Magdziarz

Stilling: Barnehagemedarbeider
gokar@o2.pl

Barnehagemedarbeider

Kamilla Fosshaug

Stilling: Barnehagelærer

Mie Enderud

Stilling: Barnehagemedarbeider

50% stilling

Shewaz Mahmoud

Stilling: Barnehagemedarbeider
406 72 854
shewaz@hotmail.de

Dispensasjon fra utdanningskravet som barnehagelærer

Anne Grethe Halvorsen

Stilling: Barnepleier
annegrhalv@hotmail.com

Ole Brumm

Heidi B Haugerud

Stilling: Pedagogisk leder

Pedagogisk leder med personalansvar på Ole Brum Ansatt siden 2011

Sabine Dammyr

Stilling: Barnehagemedarbeider
401 66 035
sabine.dammyr@gmail.com

Stine Granstrøm

Stilling: Barnehagemedarbeider
484 31 723
stinegranstroem@gmail.com

Sylwia Aneta Smolarczyk

Stilling: Barnehagelærer
967 48 174
sylwia01.dabrowska@gmail.com

Susan Kendel Johannessen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Salwa Moho

Stilling: Barnehagemedarbeider

Tigergutt

Bente Gustavson

Stilling: Pedagogisk leder

Pedagogisk leder med personal ansvar på Tigergutt - stedfortreder for daglig leder 2017-2018

Mariell Hvidsten

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
909 88 828
mariell-hvidsten@live.no

Barne og ungdomsarbeider

Sabine Dammyr

Stilling: Barnehagemedarbeider
401 66 035
sabine.dammyr@gmail.com

Sylwia Aneta Smolarczyk

Stilling: Barnehagelærer
967 48 174
sylwia01.dabrowska@gmail.com

Inger Lise Lindvig

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Tussi

Malen Rokstad

Stilling: Barnehagemedarbeider
976 77 565
malen.rokstad@hotmail.com

Stine Granstrøm

Stilling: Barnehagemedarbeider
484 31 723
stinegranstroem@gmail.com

Kitt Doris Brodal

Stilling: Førskolelærer

Pedagogisk leder med personal ansvar

Therese Andresen

Stilling: Barnehagemedarbeider

Arisa Saengsrirueng

Stilling: Barnehagemedarbeider
450 62 657
eearisa@live.no